Kurumsal

Albayrak Yapı & İnşaat

Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır.
Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar, bağnazlık ve tutuculuğun karşısındadır.Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır.
Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir.
Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur.
Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.Sonuca odaklanır.Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir.
Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takımruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır.
Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederk, üretimini ona göre yönlendirir.
Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır.
İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; bencillik ve açgözlülüğü reddeder.

ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT VİZYONU : BİZ İNANIYORUZKİ ÇIRAKLIĞINI YAPMADIĞIMIZ BİR İŞİN PATRONU OLAMAYIZ. HERZAMAN HEDEFİMİZ DAHA İLERİ GİTMEK . BU ZORLU YOLDA KALİTELİ OLABİLMENİN EN MÜKEMMELİNİ ARAMAK , İDEALLERİMİZDEKİ HEDEFİMİZE HERZAMAN KARARLI ADIMLARA İNANARAK YÜRÜMEK. KISACASI İNANMAK EĞER İÇİNDE ÖZVERİ VAR İSE BAŞARMANIN TAA KENDİSİDİR … SAYGILARIMIZLA

Hakkımızda

Başarılarını 1990 yılından bu yana sürdüren ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir firma olmuştur. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen ALBAYRAK YAPI & İNŞAAT, özellikle konut projeleri, işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir. Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır. Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmaların sonuçlarına en hızlı ve en verimli şekilde ulaşmak politikasını, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, talip olduğunu veya taahhüt ettiği projelerde hayata geçirmeyi amaç edinmiştir.

Adres

Necip Fazıl, Cihan Cd. No:7, 34925 Sultanbeyli/İstanbul

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 07:00 – 19:00
Hafta sonu: 09:00 – 17:00

E-Posta

ozer@albayrakyapi.org
info@albayrakyapi.org

Telefon

Tel: 0 (216) 487 00 61
Gsm: 0 (532) 624 96 72