Cam Sundurma Modelleri

 Cam Sundurma: Pencere ve kapılarınızı korumak için yapılmış bir üründür. Pencere ve kapılarınızı karlı, yağmurlu ve dolu gibi hava koşullarına karşı korur, kötü hava koşulları sonrasında temiz kalmasını sağlar.

Pratik sundurma, pencere ve kapılarınızın korunması için yapılan bir tasarımdır. İstenilen ölçüde ve yapıda üretilmekte hızlı ve kolay montajı sayesinde bir iş gününde yapılabilmektedir. Pratik sundurmaların kullanım alanları şunlardır;

Bina ve Apartman kapı giriş kısımları
Pencere ve balkon kısımları
Depo Önü Girişleri ve çıkışları


Cam Sundurma Nasıl Yapılır?

Şiddetli rüzgara ve kar yüküne dayanıklı olması için kollara monte edilebilecek. Şekilde 16 milimetre ve ek olarak 10 milimetrelik alüminyum borularla. Takviye edilme durumu mevcuttur. Bu kollar arasına özel 3 milimetre kalınlığında levhalar kullanılmaktadır. Çok hafif malzemeler olmasına rağmen gücü yüksektir. Darbelere karşı kuvvetlidir ve şahane bir ışık geçirgenliğine sahiptir.

Sundurma kurulduğu yere yapısıyla, estetik güzellik katar ve doğal aydınlık oluşturur. Çevreye zarar vermeden çabuk montaj tekniği vardır. Bu özelliği ile kurulum esnasında çok az rahatsızlık verir.

Cam Sundurmanın Özellikleri Nelerdir?

6 değişik ölçü yapısı mevcuttur. İstendiği kadar yan yana monte edilebilme özelliğine vardır. İstenilen tüm kısalık ve uzunluklara göre yapılabilir. Pencere ve kapılarınızı korumanın yanı sıra şık ve estetik tasarım ile binalarınıza güzel bir. Görünüm kazandırır, böylelikle bulunduğunuz mekanı güzelleştirebilirsiniz.

Pratik Sundurma, aynı sürede pencere ve kapılarınızı kar. Yağmur gibi zorlu hava koşullarına karşı da korur, temiz bir şekilde kalmasını sağlar. Bu sistemi monte etmek oldukça kolaydır ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ve bilinmelidir ki bir sundurmayı sundurma yapacak olan detay, ölçüsünde gizlidir! Bu nedenle sundurma tasarlanırken boyutu, altındaki zeminde en az bir kişi barınacak şekilde hesaplanır.