Cam Sundurma

Uygulama Açıklaması
Uygulama Açıklaması
Apartman girişlerinde yer alan sundurmalar, apartmanın giriş bölgesini yağmur, kar gibi doğa olaylarına karşı korumakla görevlidir. Tabi ki sundurmaların tek fonksiyonu bu değildir. Pek çok kişi, sadece göze hitap etmesinden ötürü apartman girişlerine sundurma yaptırmaktadır.

Kullanımı itibari ile oldukça büyük faydası olan sundurmaların birbirinden farklı özellikleri olan çeşitleri söz konusudur. En etkili çeşitlerinden birisi olan paslanmaz sundurma, özellikle yazlık bölgelerde kıyı kesimlerinden oldukça sık kullanılıyor. Paslanmazın ısıyı geçirmeme özelliği olmasından dolayı sundurma ile özdeşleştirildiğinde oldukça etkili bir sundurma çeşidi olarak ortaya çıkıyor. Aynı zamanda zeminden yukarda yapılan sundurma çeşitleri de bulunuyor.
Ayrıntılı Bilgi
S.S.S.

Merak Edilenler

Cam sundurma nedir?

Cam saçaklar 5+5 lamine cam veya 10 mm temperli cam kullanılarak metal taşıyıcı kolonlar ile yapılan üründür. Cam saçaklara alternatif olarak paslanmaz saçak dediğimiz ürün bu üründe krom nikel 304 kalite paslanmaz kullanılarak yapılan imalattır.

Cam sundurma nerelerde kullanılır? 

Geniş bir kullanım alanına sahiptir. AVM’ler, apartmanlar, müstakil yapılar, devlet kurumları, oteller, spor salonu, eğlence mekanları.

Carportların materyali nedir?

Metal CNC kesim ve elektrostatik boyalı taşıyıcı ve paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Üst kaplama malzemesi cam kullanılmaktadır.

Su, nem ve güneşe karşı dayanıklılığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Taşıyıcı kolonların metalden olması ve elektrostatik boyalı yapısı gereği su ve nemden etkilenmeyen bir materyaldir. Üst kaplama malzemesi içinde böyle bir etkilenme söz konusu değildir. Teknik verilere istinaden -30 ile +110 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve doku bozulması yaşanmamaktadır.

Mukavemeti hakkında bilgi verebilir misiniz?

Muadil kapamalara göre; darbe dayanım değerlerindeki yüksek veriler, ayrıca esneklik ve ağırlık değerlerinin optimum seviyelerde olması, verandaların mukavemet konusundaki sağlamlığının farkını anlatan parametrelerdir.

Sağlığa zararlı bir etkisi var mıdır?

Kullandığımız malzemelerde kanserojen madde içermez, insan sağlığına ve çevreye zararı bulunmadığına dair sertifikalandırılmıştır.

Uygulamaların garanti süresi nedir?

Uygulamalarımızın garanti süresi 3 yıldır.

Montaj süresi ne kadardır?

Montaj süresi, uygulama yapılacak olan alanın ölçüsüne, yüzey özelliği ve şekline göre değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama 5 iş günü kadar sürmektedir.

Fiyatlandırma kriterleri nedir?

Fiyatlandırma, uygulama yapılacak alanınızın en ve boy ölçüleri alınarak m² bazında yapılmaktadır. İlgili metrajınıza istinaden ihtiyaç duyulan garaj kapamanın maliyetleri hesaplanarak fiyat teklifiniz oluşturulmaktadır. Verandanın metraj aralıklarına göre değişen ıskonto oranları mevcuttur. Mimari ıskontolar uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Apartmanlar

Fabrikalar

Sinemalar

Camiiler

Restoranlar

Oteller

Kütüphaneler

Ofisler

Cafeler

Villalar

Depolar

Teraslar

Uygulama Alanları

Evlerde

Bankalarda

Stüdyolarda

Cafelerde

Restoranlarda

Fabrikalarda

Hastanelerde

Gemilerde

Ofislerde

Camilerde

Kreşlerde

Kütüph.lerde

Mağazalarda

Poligonlarda

Otellerde

Havuzlarda

Tiyatrolarda

Salonlarda

Sinema
Salonlarında

Call
Centerlarda

Spor
Salonlarında

Eğlence
Mekanlarında

Toplantı
Odalarında

Kayıt
Odalarında

Uygulama Görselleri

Uygulama Detayları

Uygulama Detayları

Cam Sundurma: Teknik olarak paslanmaz, çelik, alüminyum ya da demir konsül taşıyıcılı olabilir. Modern üretim tesislerimizde size özel şekilde imal edilir. Cam Sundurma Sistemin de camlar temperli ve lamine camlı olarak üretilir bu sayede iki kat daha güvenli olur. Eğer cam şiddetli bir darbeye maruz kalır ve kırılırsa asla yere düşmez ve olduğu yerde asılı kalır.

Veranda Ölçüleri: Standart bir ölçü bulunmamaktadır. Tamamen müşterilerimizin talep ettiği ölçülerde üretim ve kurulum yapmaktayız.

Veranda Kullanım Alanları: Geniş bir kullanım alanına sahiptir. AVM’ler, apartmanlar, müstakil yapılar, devlet kurumları, oteller, spor salonu, eğlence mekanları.

Veranda Taşıyıcı Konstrüksiyonu: Metal CNC kesim ve elektrostatik boyalı taşıyıcı ve paslanmaz çelikten imal edilmektedir.

Veranda  Üst Kaplama (Çatı): Uygulamalarda polikarbonat levha ve cam malzemeleri kullanılmaktadır. Her iki malzemenin özelliği ve kalınlıkları uygulamalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Ama sıklıkla 10 mm 3 odacıklı polikarbonat levha (İthal) ve 4+4+2+4 lamine ve temperli cam levhalar kullanmaktayız.

Veranda  Renk: Uygulamalara göre iki farklı renklendirme seçeneği sunmaktayız. Bunlardan ilki epoksi esaslı boya diğeri ise elektrostatik toz boyadır. Her ikisinde de renk seçeneği müşteriye aittir.

Uygulamanın Avantajları

Cam Sundurmaların Avantajları

Sistem taşıyıcı kolon, bağlantı aparatları ve üst kaplamadan oluşmaktadır. Üst kaplama ağırlıkla özel üretim camlardır. Taşıyıcılar ise paslanmaz krom kaplı metalden üretilmektedir. Sundurmalarda zamanla taşıyıcılarda boya kaplı olanlarda özellikle bakım ve yenileme gibi ek problemler yaşanmaktadır. Paslanmaz sundurmalarda ise bu gibi dezavantajlar ile karşılaşmazsınız.
Yerinde Keşif Hizmeti

Mühendis Mimar Talebi

Firmamızın teknik servis hizmetleri arasında, mimar mühendislik hizmeti de vardır. Mimari projelendirme, 3d çizim taslak ve proje gibi konularda bizden ücret karşılığında yardım alabilirsiniz. Ancak projelendirmesi tarafımızdan yapılmış işleri, firmamıza verdiğiniz takdirde projelendirme ücretini işin toplam tutarından düşülecektir, mühendislik hizmetimize ücret ödememiş olacaksınız.

Şehir Dışı Keşifleri

Firmamız uzak mesafe keşif taleplerinde, 1000 TL yol, konaklama ve mühendislik servis ücreti almaktadır. Firmamızın teknik servis hizmetleri arasında, mimar mühendislik hizmetide vardır. Mimari projelendirme, 3d çizim taslak ve proje gibi konularda bizden ücret karşılığında yardım alabilirsiniz. Ancak projelendirmesi tarafımızdan yapılmış işleri, firmamıza verdiğiniz takdirde projelendirme ücretini işin toplam tutarından düşülecektir, mühendislik hizmetimize ücret ödememiş olacaksınız.

Süper Visor Hizmeti

Firmamız, tüm ürünlerin uygulama montaj işleri için profesyonel süpervisor kalibre personel hizmeti vermektedir. Yol konaklama ve yemek ücreti talep edene ait olup günlük süpervisor ücreti : 250 $ dolardır. Tüm keşif personeli yurt içi ve yurt dışı uygulamalarında peşin alınmaktadır. Yurt dışı siparişlerinizde, projelerinize özel mimari ve teknik destek hizmetimiz mevcuttur. Yurtdışı teknik personel ve süpervisor hizmetlerimizde, personelin yol konaklama ücreti işverene aittir. Detaylı bilgi için teknik destek ofisimizle iletişime geçiniz.
Projelendirme

Mimari Projelendirme Hizmetimiz

Tüm iç ve dış mekanların, mağazaların, dükkanların, fabrikaların ev ve iş yerlerinizin anahtar teslim mimari projelerinizi üstlenmekteyiz.
Proje & Referanslarımız

Referanslarımız

Ürünlerimiz

Uygulamalarımız

Dokümanlar

Pratik Sundurma

Pratik sundurmalar, yapıları yağmur suyu, güneşin zararlı ışınlarından ve tüm dış etmenlerde korur, estetik bir görünüm katar.

Benzer Uygulamalar