Hazır Sundurma Fiyatları

 

 Hazır sundurma fiyatları yapılarına ya da şekillerine göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden belirli olan bir fiyatı yoktur. Fiyatları 450 TL’den başlamaktadır ve 1200 TL’ye kadar çıkmaktadır. Tasarımı iyi ve dayanıklı olan sundurmalar tabi ki de daha pahalıdır.Dayanıklı sundurmaya göre biraz daha dayanıksız. Sundurma ise tabi ki de daha ucuzdur. Genellikle beyaz levha veya cam levhadan yapılır. Ayakları sert yapılır. Bu sayede uzun ömürlü olur.

Hazır Sundurma İmalatı

Kişi isteği üzerine sundurma şekli belirleyip isteyebilir. Ya da alabilir. Hazır sundurma fiyatları bütçeye göre ürünlerle seçenekleri vardır. İstediğiniz ölçü ve bütçeye uygun sundurmaların imalatını yapmaktayız.Sundurma üzerinde ufak tefek oynamalar yapılabilir. Sundurma üzerine led lamba döşeyebilir. Ve ya ışıklı sundurma satın alabilirsiniz.

Bu sayede mekanınızda estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sundurmalar tek katlı bahçeli evlere yapılır. Sadece evler değil otoparklara dükkanlara da yapılmaktadır.

Hazır Sundurma Çeşitleri

Çeşitli renkleri vardır. Kimyasal etkenlere karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kolay kolay kırılmayacak bir yapıya sahiptir. Genellikle, artık amacı dışında, kapı önünü güzelleştirmek amacı ile kullanılmaktadır. Polikarbon denilen malzemeden üretimi yapılmaktadır. Ayakları ya da tutacakları ise alüminyum döküm ile yapılmıştır.

Pencere ve kapıların kötü hava koşullarına karşı korunabilmesi amacıyla tasarlanan pratik sundurmalar. Ortak kullanım alanlarının da temiz kalmasını sağlamaktadır. Kullanım açısından birçok fayda sağlayan pratik sundurmalar, güney cephelerde. Kullanıldığında ısıyı % 65 oranında tutma özelliğine sahiptir.

Doğu ve batı cephelerinde kullanıldığında ise % 77 oranında koruma sağlayan sundurmalardır. Bununla birlikte sizi ve eşyalarınızı güneş ışığının zararlı etkilerinin tamamını filtre ederek korumaktadır.