Necip Fazıl Mh. Cihan Cd. No.7 Sultanbeyli / İstanbul

Hazır Sundurma Fiyatları

Hazır sundurma fiyatları yapılarına ya da şekillerine göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden belirli olan bir fiyatı yoktur. Fiyatları 350 TL’den başlamaktadır ve 1200 TL’ye kadar çıkmaktadır. Tasarımı iyi ve dayanıklı olan sundurmalar tabi ki de daha pahalıdır.

Fiyat Lisetesi;

Polikarbon Sundurma – 450 TL

Paslanmaz Sundurma – 1200 TL

Metal Ayak Cam Sundurma – 800 TL

H

Dayanıklı sundurmaya göre biraz daha dayanıksız sundurma ise tabi ki de daha ucuzdur.Genellikle beyaz levha veya cam levhadan yapılır. Ayakları sert yapılır. Bu sayede uzun ömürlü olur. Kişi isteği üzerine sundurma şekli belirleyip isteyebilir. Ya da alabilir.Hazır sundurma fiyatları bütçeye göre ürünlerle seçenekleri vardır.

 

Sundurma üzerinde ufak tefek oynamalar yapılabilir. Sundurma üzerine led lamba döşeyebilir. Ve ya ışıklı sundurma satın alabilirsiniz. Bu sayede mekanınızda estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sundurmalar tek katlı bahçeli evlere yapılır. Sadece evler değil otoparklara dükkanlara da yapılmaktadır.

Çeşitli renkleri vardır. Kimyasal etkenlere karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kolay kolay kırılmayacak bir yapıya sahiptir. Genellikle, artık amacı dışında, kapı önünü güzelleştirmek amacı ile kullanılmaktadır. Polikarbon denilen malzemeden üretimi yapılmaktadır. Ayakları ya da tutacakları ise alüminyum döküm ile yapılmıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...