Necip Fazıl Mh. Cihan Cd. No.7 Sultanbeyli / İstanbul

Kapı Sundurma

Kapı sundurma pencere ya da kapıları her türlü olumsuz koşullardan korunmasına yardımcı olan bir üründür. Sundurmanın bu anlam dışında farklı anlamları da vardır. Sundurma kapı önlerini de temiz tutar. Evinizin önünün güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.Kapı sundurma ölçüleri genellikle verilen ölçüler ile kolayca tasarlanabilir.

Standart Ölçüler 150cm x 100cm ve 200cm x 100cm olarak hazırlanmaktadır.

Sundurma Çeşitleri

Bir hal almıştır.Bu sayede montajı sırasında bir sorun ile genellikle karşılaşılmaz. Dekoratif ve portatif bir ürün olma özelliği de taşımaktadır.Çok dayanıklı bir yapısı olduğundan kolay kolay kırılmaz. Buda sundurmayı darbelere karşı dayanıklı yapar. Kullanışlı bir üründür.Her yerde kullanılabilecek bir yapıya sahiptir.

  

Dayanıklı Sundurma Modelleri

Üretimini yapmış olduğumuz kapı sundurma modelleri metal taşıyıcıdan üretilmiş olup m2 90kg yüke dayanıklı olup sert hava koşularına dayanıklıdır.Üst Kaplama Olarak 10mm polikarbon levha kullanılan bu ürünlerde sağlamlık ve estetik görünüm esas alınarak tasarlanmış olup 5 yıl garantilidir.Özel olarak fırınlanarak boyanan bu malzemeler uzun yıllar oksitlenme ve paslanma yapmaz.Kurulumu pratik olmakla birlikte 1 adet matkapla bütün montajı yapılabilmektedir.Türkiye’nin her yerine kargo sistemi ile gönderilebilir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...