Skip links

KAPI ÜSTÜ SUNDURMA

 

 KAPI ÜSTÜ SUNDURMA

 

Kapı üstlerine yapılan sundurmalara kapı üstü sundurma adı verilmektedir. Sizi ve zemininizi UV yani zararlı Güneş ışınlarından korur. Bu sayede zarar görmezsiniz. Zemininizin de ömrü uzar. Kapı boyutuna göre yapılabilir. Ya da yan yana bir şekilde montajı yapılabilir. Ham madde olarak metal kullanıldığından paslanma ve benzeri olaylar yaşanmaz. Kapı önünüzü %80 oranla koruyabilir. Poli Karbon’dan yapılır. İstek üzerine tasarımlar mevcuttur. Işıklı kapı sundurmaları da vardır. Bu sayede evinizin dıştan görünümünü güzelleştirir ve dışarıdan görenlerde estetik bir zevk uyandırır. Ahşap olarak da yapılan sundurmalar vardır. Kapı sundurmaları ile hayatımızda birçok yerde karşılaşmaktayız. Halk dilinde sundurmaya saçak adı verilir.

sundurmaci0041 - KAPI ÜSTÜ SUNDURMA

Kapı üstü sundurması sadece ev önlerinde değil, dükkan girişlerinde ya da otopark girişlerinin üstlerinde de kullanılmaktadır. Destek ayağı için farklı renkler mevcuttur. Bunu genellikle alıcı tercih etmektedir. Yere paralel olarak montaj yapılır. İstek üzerine destek ayak montajı yere de yapılabilir. Montajı iyi yapıldıysa su ve benzeri şeyleri sızdırmaz. Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılır. Destek ayakları ise hafif bir yapıya sahiptir. Bu ürüne özel bir tasarım uygulanmıştır. Isı yalıtımı ve benzeri özellikleri de bulunmaktadır. Çoğu kişi bu ürünü estetik zevk için alıp kurmaktadır.

sundurmaci0081 - KAPI ÜSTÜ SUNDURMA

SUNDURMA FİYATLARI

Sundurma fiyatları yapılarına ve dayanıklı olup olmayışına göre belirlenir. Daha iyi ve daha güzel bir kapı sundurmasını gayet uygun fiyatlarla bulabilmeniz mümkündür. Çok uçuk yani yüksek fiyatlar değildir. Fiyatlar normaldir. Fiyatlar sundurmanın özellikleri ve yapısına göre artar veya azalır.

admin ajax 300x94 - KAPI ÜSTÜ SUNDURMA

Bir önceki yazımız olan Kapı Sundurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tartışmaya Katılın

%d blogcu bunu beğendi: