Osmanlı Serisi Pratik Sundurma

Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Osmanlı serisi, otantik görüntüsü ve modern çağa uyumuyla müthiş bir sundurma deneyimi yaşatıyor. Sundurma ihtiyacının ortaya çıktığı kapı, pencere, teras, balkon ve mağaza girişleri için Osmanlı motiflerinin en zarif şekilde yer aldığı sundurma modelleri kullanılabiliyor. Ferforje bir yapıdan oluşan Osmanlı izleri taşıyan sundurma, dış etkenlere karşı yüksek koruma sağlıyor.

Zararlı güneş ışınları, yağmur, dolu ve benzeri hava koşullarında sundurma çözümü şart. Sundurmanın verimli bir performansla birlikte estetik bir görüntü oluşturabilmesi için sıradan, basit modellerden değil Osmanlı serisi sundurma modellerinden tercih edilebilir. Yağmurdan, güneş ışınlarından koruyan sundurmalar çeşitli motiflerle tasarlanarak hem işlevsel hem de şık bir görüntü sunuyor.

Kapı, balkon, pencere, teras, dükkân ya da mağazalarınızda Osmanlı serisi kullanarak estetik, geleneksel aynı zamanda modern bir görüntü oluşturabilirsiniz. Osmanlı motiflerini kullandığımız sundurmalarımızı, en uygun fiyatlarla satın alabilir, kaliteli bir sundurma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sundurma kullanacağınız alanın ölçüsü ne olursa olsun, web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kendi üretimimiz olan sundurmaları, sipariş kapsamında kişiye özel şekilde hazırlıyoruz. Her türlü talep ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ayrıntılı Bilgi
Kullanım Alanları

Apartmanlar

Fabrikalar

Sinemalar

Camiiler

Restoranlar

Oteller

Kütüphaneler

Ofisler

Cafeler

Villalar

Depolar

Teraslar

Uygulama Alanları

Evlerde

Bankalarda

Stüdyolarda

Cafelerde

Restoranlarda

Fabrikalarda

Hastanelerde

Gemilerde

Ofislerde

Camilerde

Kreşlerde

Kütüph.lerde

Mağazalarda

Poligonlarda

Otellerde

Havuzlarda

Tiyatrolarda

Salonlarda

Sinema
Salonlarında

Call
Centerlarda

Spor
Salonlarında

Eğlence
Mekanlarında

Toplantı
Odalarında

Kayıt
Odalarında

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
istanbulsundurma.com sitesi içerisindeki tüm sayfalar SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Uygulama Görselleri

Ürün Detayları
Ürün Detayları
Menşei: Türkiye
Marka: Albayrak Yapı İnşaat
Taşıyıcı Kolon: Metal
Üst Kaplama: Polikarbonat Levha
Çerçeve: Alüminyum U Kasa
Bağlantı: Özel Bağlantı Aparatı
Boya: Metal Aksam Elektrostatik Boya
Gönderim: Alıcı Ödemeli (2 ile 3 Gün İçinde Teslimat)
Garanti: 3 Yıl
Standartlar: CE / NF / TSE
Temizlik: Hafif Nemli Bezle Silinebilir.
Ürün Avantajları
  • Pratik Sundurma kolay montajı sayesinde hemen kurulabilmektedir.
  • Pencerelerinizi olumsuz hava koşullarına karşı koruyarak uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
  • Ayrıca zararlı güneş ışınlarını önleyerek evinizin içine yararlı ışınların girmesini sağlayarak hem sizleri hem de eşyalarınızı güneşin zararlı etkisinden koruyabilmektedir.
  • Pratik Sundurma sizlere teslim edilirken montaj talimatı İle gelecek, bu yönerge ile çok kısa bir zamanda bu sundurmaların montajını tamamlayabileceksiniz.
  • Farklı şekil, model, desen ve tasarımda modelleri kullanarak evinizin estetik güzelliğine güzellik katmanızı sağlar.
  • İstediğiniz kadar yan yana olacak şekilde montaj yapabilme olanağına sunmaktadır.
Ürün Gönderimi
Ürün Gönderimi ve Montajlı Olmak Üzere İki Farklı Satış Seçeneği Mevcuttur. Ürünler İstanbul İçi Anlaşmalı Kargo Firmaları İle İstanbul Dışı Ambar İle Karşı Ödemeli Olarak Gönderilir.
Teslimat Şartları
TESLİMAT ŞARTLARI
Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlişkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

Ürünlerimiz

Uygulamalarımız

Dokümanlar

Pratik Sundurma

Pratik sundurmalar, yapıları yağmur suyu, güneşin zararlı ışınlarından ve tüm dış etmenlerde korur, estetik bir görünüm katar.

Benzer Ürünler