Paslanmaz Sundurma Modelleri

Paslanmaz sundurma modelleri son beş yıl içerisinde hem konutların hem de iş yerlerinin. Popüler bir oranda talep ettikleri sundurma modelleri arasında yer almaktadır.

Güneşin zararlı olduğu bilimsel çevrelerce kanıtlanmış olan ultraviyole ışınlarına karşı. Yüzde yüz oranında bir koruma içermektedir. Bunun yanında tamamen paslanmaz etkilere sahip olduğu için dış etkilere ve çevresel şartlara. Karşı da mukavemet gücü son derece güçlüdür.

Paslanmaz Sundurma Modelleri

Paslanmaz sundurma çeşitlerinin en bilinen. Modelleri içerisinde spider askı sundurmalar yer almaktadır. 5 yıl garanti kapsamında satışa çıkarılan bu modeller son derece dayanıklı olmaları ile bilinmektedir. Bakım gerektirmemesi ve bulunulan noktayı çok. Daha estetik bir noktaya taşıması da tercih sebebidir.

 

Paslanmaz kapı önü sundurma sistemlerinde 304 yada 316. Paslanmaz ana mataryel kullanılmaktadır. Bu malzemenin parlak görünmesi için sulu zımpara ve polisaj teknikleri uygulanmaktadır. Üst kapatma malzemesi olarak 5+5 laminasyonlu  temperli cam kullanılmaktadır. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, bölgelerinde uygulamalı. Türkiye geneline malzeme satışı yapılabilmektedir.

Paslanmaz Sundurmada Kullanılan Malzemeler

Hazır sundurmalar bir sundurma içinde olması gereken tüm. Özellikleri kapsayacak şekilde üretilen sundurmalardır. Hazır sundurmalar kişilerin sundurmaları. Satın alması ile birlikte kolay bir şekilde kullanımına sunulan sundurmalardır.

Adından da belli olduğu üzere hazır olması üretimleri esnasında ısı ve su izolasyonlarına karşı etkili bir şekilde üretiliyor. Bazı kişiler sundurmaların yan taraflarına tül perde çektirerek bir oda gibi de kullanabiliyorlar. Çok amaçlı kullanım özelliği sunan sundurmaların yaz kış birçok kişinin tercih ettiği yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Sundurma alınırken kaliteli ham maddeden yapıldığından emin olmak gerekiyor. Kaliteli işçilik ve kaliteli üretim olanaklarının olduğundan emin olarak uzun yılları kullanılabiliyor. Yaz ve kış birçok kişinin tercihi olan sundurma kullanımı son yıllarda oldukça popüler.

Adres
Necip Fazıl Mh. Cihan Cd. No.7 Sultanbeyli/İstanbul

Çalışma Saatleri

Pzt.-Cmt.: 09.00 - 18.00
Pzr.: Kapalı