Pratik Polikarbon Sundurma

Metal ve polikarbon ürün seçenekleri kategorisindeki dayanıklı ürün seçenekleri ile desteklenen. sundurmalar, ev dekorunuzla uyumludur. Pratik Polikarbon Sundurma güneş ışınlarını geçiren ve aynı zamanda yağmuru engelleyen. Bu ürünler, fırtınaya karşı dayanıklı tasarım özelliğine sahiptir.

Özel eğimli tasarımı sayesinde yağmur suları dengeli bir şekilde akmaktadır. Yan kısımlardaki metal bölüm, hem estetik desen özelliğine sahiptir, hem de dayanıklı metalden üretilmiştir. Bu iki özellik bir araya getirilmesi ile üretilen bu estetik. Ürünlerimiz, istediğiniz kaliteli kullanım özelliğine sahip tir.

Sundurmalar İle Portatif Çözümler

Görsel olarak, kapı, pencere ve balkon gibi yerlerin dekor yapısı ile uyumlu özelliklere sahip olan. Sundurma seçenekleri, paslanmaz metal özelliğine sahip ürünlerdir. Elektrostatik boya ile desteklenen bu ürün seçeneklerinde renk seçeneği bulunmaktadır.

Desen özellikleri farklıdır. Osmanlı, Selçuklu ve Lale desen seçenekleri, özel olarak tasarlanmaktadır. Neme karşı oldukça dayanıklıdır. Yağmur, kar ve fırtına gibi etkenlere karşı mukavemeti artıran metal kısmı özeldir. Kolay montajlanır ve bir çok mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Araçlara özel sundurmalar, pratik garaj özelliğine sahip özel ürünlerdir.

Pratik Polikarbon sundurma seçenekleri. Kategorisindeki ürünler, darbeye karşı dayanıklıdır. Bu nedenle dolu ve benzeri durumlarda etkili koruma sağlamaktadır. Işığı maksimum geçiren ve UV ışınlarını engelleyen bu ürünler, özel bir teknoloji ile üretilmektedir.

Pratik, etkili ve kullanışlı olan bu sundurmalar. Paslanmayan metal özelliklere sahip ürünlerdir. Kullanışlı, pratik ve etkili kullanım özelliğine sahip bu ürünler, istediğiniz. Bütün etkili özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Yıllarca sorunsuz bir şekilde kapı, pencere ve balkon gibi yerleri gölgelemek için. Bu ürünler aradığınız özelliklere sahiptir.

Polikarbon Sundurmaların Özellikleri

Neme karşı dayanıklı olan ve rüzgarın olumsuz etkilerine karşı. Dayanıklı tasarım özelliğine sahip bu ürünlerde, aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz. Bakım gerektirmeyen ve kir tutmayan özel yapısı ile uzun süre temiz kalabilmektedir. Cam, polikarbon ve pleksi glass gibi saydam seçeneklerle desteklenen bu ürünler, güneş ışınların geçirmektedir.

Pencere önlerine monte edildiği zaman odanın kararmasını engellemektedir. Işık geçiren üst kısım, güneş ve yağmurdan etkilenmemektedir. Güneşin ve soğuk havanın kırıcı etkisine karşı dayanıklı bu ürünler, oldukça sağlam ve dayanıklı özelliklere sahiptir.

Adres
Necip Fazıl Mh. Cihan Cd. No.7 Sultanbeyli/İstanbul

Çalışma Saatleri

Pzt.-Cmt.: 09.00 - 18.00
Pzr.: Kapalı