Pratik Sundurma Modelleri

 Pratik sundurma modelleri; her hangi bir geçitin veya kapının dış girişine çatı olacak şekilde, yapılan girşi,. Olumsuz hava koşullarından korumak ve yapıya görsel bir efekt katmak üzere tasarlanmış, duvardan. Dışarı doğru uzanan ve altında en az bir kişinin durabileceği sundurmalardır.

Pratik Sundurma Montajı

Keşif sonrası çok kısa süre içerisinde istenilen malzemeden üretilip, montajı yapılmaktadır. Renk çeşitlerinin olması, işyerinize veya evinize uygun alternatifleri çoğaltmaktadır. Ev veya işyerimizin giriş kapılarını, kapı önlerine uygulanabilmektedir. (karşılama hol başlangıcında da kullanılmaktadır)

Pratik Sundurma Nasıl Uygulanır?

Polikarbon ve cam olmak üzere 2 ayrı çeşitte uygulanabilmektedir. Kapı üstü sundurma sistemlerinin ayakları paslanmaz metal, cnc kesim ferforje olarak montajı. Yapılmakta, giriş kapınıza ayrı bir renk ve şıklık katmaktadır.

Özellikle solidpolikarbon malzemeden üretilen dış kapı sundurmaları, alüminyum döküm. Ayaklar üzerine monte edildiğinde, yapılan ortamlara ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır.

Dış kapı pratik sundurma modelleri başlıca 2 amacı bulunmaktadır. İlki, zorlu ve olumsuz hava koşullarında kişi ve girişi korumak, ikincisi ise; dekoratif unsurları. Bir araya getirerek insanların göz zevkine sunmaktır.

Dış kapı üstü sundurma sistemlerini uygulayan firmaların çoğu ücretsiz keşif hizmeti. Vermekte ve kullanılacak malzeme ve yapılacak tasarımda sizlere yardımcı olmaktadır. Son sistem üretilen malzemeler, özellikle deniz kenarı gibi nem oranı. Yüksek yerlerde dahi korozyon olasılığını %0 a kadar düşürmektedir.

Hatta bazı firmalar, keşif ve üretimden sonra (bilgisayar kesimli), alıcılara demonte olarak kapı üstü. Sundurmaları göndermekte ve montajında her hangi bir problemle karşılaşılmaktadır. Firmaların internet sitelerine girerek, referansları ve daha önce yapılan işleri görebilir veya dışarıda. Gördüğünüz hoşunuza giden veya sizin çizimini yaptığınız kapı üstü sundurmayı. Uzman firmalarla paylaşarak, hayalinizdeki şık sundurmanıza kavuşabilirsiniz.