Skip links

Pratik Sundurmanın Faydaları Nelerdir?

Pratik Sundurmanın Faydaları Nelerdir?

 

Güney cephelerde daha fazla yarar sağlayan pratik sundurmalar ısıyı, %65’e varan oranda absorbe etmeyi başarır. Doğu ve batı cephelerinde kullanıldığında ise, %77’ye varan korunma sağlamaktadır. Doğu- batı cephelerindeki sundurmalar, güneş ışığının zararlı etkilerini filtre ederek hem eşyaları, hem de insanları güneşin zararlı ışınlarından korumaktadır.

 

Yan yana eklenebilme özelliği sayesinde geniş alanlarda da kullanılabilen pratik sundurmalar, ısı ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Rüzgara karşı, destekleyici taşıyıcıları sayesinde açık alanda dayanıklılığı artmakta ve uzun ömürlü bir hizmet sunmaktadır.

sundurma uygulama0541 - Pratik Sundurmanın Faydaları Nelerdir?

www.pratiksundurma.net olarak ister ev, ister iş yeri ve garaj olsun veya kalabalık bir avm girişi, sizlere en iyi ve en güvenli çözüm yolunu sunuyoruz. Evlerin pencere ve kapılarına yapılacak pratik sundurma her türlü olumsuz hava koşulunun evi etkilemesinin önüne geçmektedir. Bunun yanında ortak kullanım alanlarının da temiz ve sağlıklı kalabilmesi, güneşin zararlı ışınlarından korunabilmesi pratik sundurmalar sayesinde mümkün olabilmektedir.

admin ajax - Pratik Sundurmanın Faydaları Nelerdir?

Bir önceki yazımız olan Dış Kapı Üstü Sundurma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tartışmaya Katılın

%d blogcu bunu beğendi: