Pratik Sundurmanın Faydaları Nelerdir ?

 

 Pratik Sundurmanın Faydaları Nelerdir? Güney cephelerde daha fazla yarar sağlayan pratik sundurmalar ısıyı, %65’e varan oranda absorbe etmeyi başarır.

Doğu ve batı cephelerinde kullanıldığında ise, %77’ye varan korunma sağlamaktadır. Doğu- batı cephelerindeki sundurmalar, güneş ışığının zararlı etkilerini filtre ederek . Hem eşyaları, hem de insanları güneşin zararlı ışınlarından korumaktadır.

Pratik sundurmanın faydaları nelerdir Yan yana eklenebilme özelliği sayesinde geniş alanlarda. Da kullanılabilen pratik sundurmalar, ısı ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.

Pratik Sundurma Özellikleri

Rüzgara karşı, destekleyici taşıyıcıları sayesinde açık alanda dayanıklılığı artmakta ve uzun ömürlü bir hizmet sunmaktadır.

İster ev, ister iş yeri ve garaj olsun veya kalabalık bir avm girişi, sizlere. En iyi ve en güvenli çözüm yolunu sunuyoruz. Evlerin pencere ve kapılarına yapılacak pratik sundurma her türlü olumsuz hava. Koşulunun evi etkilemesinin önüne geçmektedir.

Bunun yanında ortak kullanım alanlarının da temiz ve sağlıklı kalabilmesi, güneşin zararlı. Işınlarından korunabilmesi pratik sundurmalar sayesinde mümkün olabilmektedir.

Kapı üstü sundurma; her hangi bir geçitin veya kapının dış girişine çatı olacak şekilde, yapılan girşi,
olumsuz hava koşullarından korumak ve yapıya görsel bir efekt katmak üzere tasarlanmış, duvardan
dışarı doğru uzanan ve altında en az bir kişinin durabileceği sundurmalardır.

Pratik Sundurmanın Faydaları Nelerdir ?

Keşif sonrası çok kısa süre içerisinde istenilen malzemeden üretilip, montajı yapılmaktadır. Renk çeşitlerinin olması, işyerinize veya evinize uygun alternatifleri çoğaltmaktadır. Ev veya işyerimizin giriş kapılarını, kapı önlerine uygulanabilmektedir. (karşılama hol başlangıcında da kullanılmaktadır) Polikarbon ve cam olmak üzere 2 ayrı çeşitte uygulanabilmektedir. Kapı üstü sundurma sistemlerinin ayakları paslanmaz metal, cnc kesim. Ferforje olarak montajı yapılmakta, giriş kapınıza ayrı bir renk ve şıklık katmaktadır.