Sundurma Hizmetlerimiz

 Sundurma hizmetlerimiz özel malzemeler ile ürettiğimiz sundurma hizmetlerimiz ile birlikte evlerinizin. Ofislerinizin giriş katlarında yağmur, kar, dolu gibi kış etkilerine karşı yüksek koruma sağlamaktayız. Ürettiğimiz malzemeler yüksek kaliteden olduğu için uzun süreli kullanımların önünü açmaktayız.

Sunduğumuz bu çatı altı sistemlerinde herhangi bir arıza ya da çatlama söz konusu olmamaktadır. Bununla birlikte alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile birlikte. Öncelikli olarak ölçü alıyor ve fiyat listesi vermekteyiz.

Günümüzde Sundurma

Günümüzde sundurma, kullanım amacından ziyade, binalarımızın dış cephesine kazandırdığı estetik görünüm ile çağın trendi haline gelmiştir. Farklı malzeme çeşitliliği ve kolay uygulama yöntemleri sayesinde günden güne de popülerliğini arttırmıştır. Bu nedenle, hemen hemen tüm büyük alışveriş merkezlerindeki girişler. Çıkışlar, şık ve birbirinden farklı sundurma modelleri karşımıza çıkmaktadır.

Hatta dış cepheye bakan mağazaların vitrin üstleri dahi, yeni nesil sundurmalarla kaplıdır. Eskiden sundurmalar genellikle ahşap olarak tasarlasa da, yeni nesil sundurmalardan. Söz edildiğinde cam, ferforje, paslanmaz çelik gibi yapı malzemeleri. Kullanılarak tasarlanan sundurmalar göz kamaştırarak karşımıza çıkarlar.

Sundurma Hizmetlerimiz Nedir?

Ve bilinmelidir ki bir sundurmayı sundurma yapacak olan detay, ölçüsünde gizlidir! Bu nedenle sundurma tasarlanırken boyutu, altındaki zeminde en az bir kişi barınacak şekilde hesaplanır. Ve minimum belirttiğimiz ölçülerde imalata başlanır, montaja hazır hale gelir.

Daha sonra ise sadece 1 iş günü içerisinde söz konusu saçak hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde ifa etmekteyiz. Bununla birlikte her türlü dekoratif ayrıcalığa sahip olan ürünlerimiz söz konusudur. Apartman katlarının, ofislerin ve iş yerlerinin giriş katlarına özenle kurduğumuz. Sundurma sistemlerimiz ile birlikte çok daha canlı ve zengin bir görünümdeki. Yapıların sahibi olabilirsiniz.