Sundurma Toptan Ve Perakende Satış

 Sundurma M2 Fiyatları: Sundurma teknolojisinin en şık ve en estetik ürün seçeneklerini bir araya getiren firmamız, kapı önü,. Çatı, garaj kapatma ve benzeri kategorilerde pratik kullanımlı sundurma hizmeti vermektedir.

Işığı geçiren ancak güneşin yakıcı ve zararlı ışınlarını geçirmeyen özel polikarbon tasarımlar. Aynı zamanda yağmur geçişini de engelleyerek kullanım alanını genişletmektedir.

2020 Güncel Sundurma Fiyatları 

Özel yüzeysel yapısı ve paslanmayan metal bölümleri, kir tutmayan özel bir yapıya sahiptir. Kullanışlı özelliklere sahip olan bu ürünler, istediğiniz kaliteli kullanım özelliğine sahiptir.
Renk seçenekleri ile mekanlarınız için en uygun gürün seçeneğini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Birim Fiyatımız 450 TL + K.D.V’dir.Yapılarınıza özel tasarımlar ve yerine tam ölçülerle imalatını. Yaptığımız bu ürünler uygulama yapılacak alana birebir uyum sağlamaktadır. Renk alternatifleri üst kaplamada şeffaf, mavi, füme, gri, opak beyaz olarak 5 farklı renk seçeneği mevcuttur.

Sundurma Fiyatları Etkileyen Faktörler

Osmanlı, Selçuklu, Lale, modern, çakıl taşı, paslanmaz ve garaj kapatma model seçenekleri ile istediğiniz şık ve zarif. Sundurma seçeneklerini bir araya getiren firmamız, UV ışınlarını. Tam anlamı ile durduran özel tasarımlarla çözüm üretmektedir.

Kış ve yaz aylarında sorunsuz bir şekilde kullanılabilen sundurma fiyatları kategorisindeki. Bu seçenekler, neme karşı oldukça dayanıklıdır. Bakım gerektirmeyen ve hızlı bir şekilde kurulan bu ürün seçenekleri, yan kısımlarındaki özel desenleriyle. Göz alıcı özelliklere sahiptir.Size özel olan bu ürünler istenilen ölçülerde imal edilmekle. Birlikte istediğiniz özel desenleride üretebilmekteyiz.

Sundurmaların Genel Özellikleri

Elektrostatik boya ve paslanmaz metal seçenekleriyle desteklenen. Bu ürünler, uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip ürünlerdir. Renk seçeneğine sahip katalogta, aradığınız bütün ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.

Cam, polikarbon, ve pleksi glass ile tasarlanan. Bu ürün seçenekleri, profesyonel kullanım özelliğine sahiptir. Montaj işlemlerinin yanı sıra pratik tamir ve bakım işlemleri de bu kategoride gerçekleştirilmektedir. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen firmamız, istediğiniz kaliteli. Kullanım seçeneklerini bir araya getirebilmektedir.

Ekspertiz Hizmeti

Sundurmanın yapılacağı yerin incelenmesi, ilk aşamada en önemli konudur. İlk aşamada gerekli ölçümlerin alınması ile birlikte, kapı, pencere, çatı ve garaj. Kategorisinde istediğiniz sundurmayı yapabiliriz. Konusunda deneyimli elemanlarla, estetik ve zarif çalışmalara imza atan firmamız, ürünün. Boyut ve özelliğine göre fiyatlandırma işlemi gerçekleştirmektedir. Bütün mekanlar için ayrı ayrı özelliklere sahip ürün seçenekleri vardır. Bu ürünler, kullanım kategorisinde oldukça farklıdır. Montaj özelliği bakımından oldukça kolay olan bu ürünlerde, aradığınız kullanım kolaylığını bulabilirsiniz. Profesyonel tasarım seçenekleriyle, istediğiniz modeli kolaylıkla monte edebilmekteyiz. Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen firmamız, kısa zamanda ürün teslimatı gerçekleştirmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular
Sundurma montaj fiyatları ve maliyeti nedir? Montaj fiyatları montaj yapılacak zeminin ne olduğuna göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin montalama var ise duvardan ankraj alınarak yapılmaktadır.
Sundurma’da dikkat edilmesi gereken önemli noktalar nelerdir? Kulanılan taşıyıcı ayakların kesinlikle dayanıklı ve sağlam olması gerekmektedir. Çelik olması en sağlamıdır plastik döküm veya alüminyum döküm önermiyoruz. Üst kapmalada 10mm kalınlığın altındaki malzemeler dayanım olarak zayıf olduğu için uzun ömürlü değildir.
Pratik olan saçak sistemlerinde kullanılan aşamalar nelerdir? Öncelilke taşıyıcı ayalarımız duvara dubel ve vida ile montaj edilir. Hazır gelen üst kaplamamız aparatlarımıza oturtularak vidası sıkılarak montaj sonlanır.
Neden metal metaryelli taşıyıcı? Metal taşıyıcı kullanmamızdaki en önemli unsur ülkemizin hava koşullarına göre en dayanıklı ve sağlam olmasıdır. 1 adet taşıyıcımız 80kg m2 baskıya dayanmaktadır.  Özel fosfatlama ve elektrostatik toz boyama sistemi sayesinde uzun süre korozyon ve oksitlenme yapmaz.