Necip Fazıl Mh. Cihan Cd. No.7 Sultanbeyli / İstanbul

Sundurma Toptan Ve Perakende Satış

Desen özelliği ile yapı dünyasının en şık ürün seçeneklerinden biri olan ve kapatma kategorisinde oldukça pratik olan sundurma seçenekleri, aradığınız kaliteli

kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir.

Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen firmamız, yeni sundurma modelleriyle mekanlarınızın daha şık hale gelmesini sağlamaktadır. Osmanlıdan kalan desen seçenekleri ile desteklenen özel tasarımlar, evinizin dış dekor çalışmaları ile birebir uyumlu özelliklere sahiptir. Güneş ışınlarını tam anlamı ile durduran ve yağmur gibi etkenleri sızdırmayan bu ürünler, şiddetli fırtınalara karşı dayanıklıdır. Firmamız sundurma toptan ve perakende satış seçenekleriyle, herkes için en uygun seçenekleri hazırlamaktadır. Kaliteli olan bu ürünler, istediğiniz görsel özellikleri bir araya getirebilmektedir.

 Uzun Ömürlü

 

Sundurma kategorisinde eski ilkel seçenekler, hem daha pahalı hem de estetikten yoksundur. Yeni nesil sundurmalarla, eviniz için en güzel tasarımları kolaylıkla montajlayabilirsiniz. Tasarım özellikleriyle birbirinden gösterişli özelliklere sahip bu yeni model sundurma seçenekleri, profesyonel kullanım özelliklerine sahiptir. Ölçü alma ve montajlama işlemi aynı günde bittiği için oldukça pratik ürünlerdir. Şiddetli rüzgar, yağmur ve fırtınaya karşı dayanıklı olan bu ürünler, olumsuz hava koşullarına göre üretilmiştir. Güneşin yakıcı ışınlarını engellemektedir.

Cam, polikarbon ve pleksi gibi saydam ürünlerle tasarlandığı için kapattığı bölümleri aydınlatmaktadır. Güneş ışınlarının yanı sıra yağmur ve kar gibi etkenlere karşı dayanıklıdır. Pratik ve etkili kullanım özelliklerine sahip bu ürün seçenekleri, birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip ürünlerdir. Polikarbon ve cam gibi neme ve güneşe dayanıklı ürünlerle sanat eseri meydana getiren firmamız, sundurma kategorisinde birinci sınıf çözüm seçeneğine sahiptir. Kaliteli ve etkili kullanım özelliğine sahip bu ürünler, temizlik bakımından problem teşkil etmemektedir.

 Sundurma Teknolojisi

 

Yeni ve etkili tasarımlarla bu kategoride yeni ürün seçeneklerini bir araya getiren firmamız, sundurma teknolojisi kategorisindeki bütün yeni ürün seçeneklerini kataloğuna eklemektedir. Kataloğa eklenen bu yeni ürün seçenekleriyle, istediğiniz bütün ürün seçeneklerini kolaylıkla montajlayabilirsiniz. Montajlama işlemleri kategorisinde, ayak kısımları özel olarak montajlanmaktadır. Paslanmaz özelliklere sahip bu ürünlerde, aradığınız kaliteli kullanım seçenekleri bir aradadır. Kolaylıkla değiştirilebilen bu ürünler, tamir edilebilmektedir. Satış ve montaj işlemleri kategorisinde etkili çözüm seçenekleri sunmaya devam ediyoruz.