Necip Fazıl Mh. Cihan Cd. No.7 Sultanbeyli / İstanbul

Tek Kanat Taşıyıcılı Carport – Açık Otopark Sistemleri

Binanızın veya iş yerinizin dış görünümünü bozmadan aracınızı korumanızı sağlar. Zararlı güneş ışınlarına karşı araçlarınızı korur. Yağmurlu havalarda aracınızı park ettikten sonra ıslanmadan evinize gitmenizi sağlar. Garaj çatısı, şeffaflığının yanı sıra %50 ısıyıda geçirmez. Yağmur olukları otoparkınızın temiz kalmasını sağlar. Yağan yağmuru ve pisliklere iniş borularından istediğiniz yere indirir.

Kapalı veya açık otopark kapatma sistemlerimizde model çıtamız yoktur. Düşlediğiniz ürünü statik uygunluk çerçevesinde mekanınıza uygulamaktayız.

Açık Otopark Sistemi Nedir?

Şiddetli esen rüzgar, yağmur ve kar gibi olumsuz etkilerde veya farklı niteliklerde problemlerden aracınızı rahatlıkla koruyabileceksiniz. Tasarım aşamasından, imalat ve teslimat aşamasına kadar titizlikle uzman personelleri tarafından firmamız garantisinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan açık otopark sistemleri estetik ve modern tasarımlarla hayalleri sanata dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Açık otopark sistemleri sayesinde araçlarınızı kötü hava koşullarından, güneşin zararlı ışınlarından ve dış etmenlerden korumak mümkün.

 

Hızlı ve pratik imalat sürecinin ardından uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanacağınız otopark sistemleri aracınız için yapacağınız en ideal koruma sistemi olacaktır. Taşıyıcı profiller üzerine lamine edilmiş cam veya farklı nitelikte koruma malzemesiyle kaplanan carport sınırsız seçenekte model seçeneklerinde zevkinize de hitap edebilmektedir.

Teknik Özellikleri

Kullanım Alanları ve Özellikleri

Montaj ve Uygulama

 

Video

Ürün Detayları

 

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.0553 217 60 67

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...