Veranda Nedir?

 Veranda Nedir?: Yapılara veya binalara bağlanmış olan, çatısı kapalı ve sıvı izolasyonlu veya. Gölgelik olarak kullanılan yarı açık yapıları temsil etmektedir. gölgelendirme sistemleri ürünlerimiz genellikle. İthal çam ağaçlarından imal edilmektedir.

İsteğe göre özel Afrika ağaçlarından da (sapelli, ıroko vb.) yapılmaktadır. gölgelendirme sistemleri yapımı için fırınlanmış olarak nem oranı %12-16 arasına çekilmiliş olarak. Tercih ettiğimiz ithal çam ağacı isteğe göre kahverengi veya yeşil. Emprenye edilerek ağacın mantar ve böcek istilasına karşı uzun yıllar mukavemet göstermesi sağlanır. Ayrıca; en kaliteli ahşap dış cephe boyalarıyla da istenilen renkte boyanıp ahşabın güneşin zararlı u.v. ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından uzun yıllar boyunca korunması sağlanır.

Veranda Yapımında Kullanılan Materyaller

Verandanın yapım amacı, altında bir gölgelik oluşturmanın yanında aynı. Zamanda da altında kalan alanı doğal hava şartlarından korumaktır. Bu yüzden yapılacak olan veranda nın çatısı hem mukavemetli olmak hemde yalıtımlı olmak zorundadır. Veranda çatılarında değişik, modern ve dekoratif çözümler üreten firmamız Albayrak Yapı İnşaat olarak hizmetinizdeyiz.

Veranda çatı modellerine uygun çatı uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Polikarbon veranda çatısı, Solid veranda çatısı, Ahşap veranda çatısı, Cam veranda çatısı, Katlanır cam veranda çatısı vb. gibi değişik modellerde veranda çatısı modelleri uygulamaktayız. Amacımız her zaman siz değerli müşterilerimize, daha farklı, dekoratif ve modern çözümler sunmaktır. Bu esasları ele alırken sağlamlık ve uzun ömürlülük de değişilmez çalışma prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Siz düşleyin biz yapalım esasımıza dayanarak, hayalinizde verandayı bize anlatın. Mimarımıza tasarımını gerçekleştirerek uygulamamızı yapalım ve size sadece bu işin keyfini sürmek kalsın.

Veranda Nedir? | Nerelerde Kullanılır?

Bahçelik alanınızda gölgelik bir alan olmasını istiyorsanız ve aynı zamanda bu alanın bahçenizin. Dokusu ile ters düşmeyecek bir yapıda olmasını istiyorsanız veranda tam sizin istediğiniz gibi bir gölgelik türüdür. Havaların ısınması ile beraber kendimizi açık alanlara bırakıyoruz. Bahçesi olan müşterilerimiz bahçeleri için dekorasyon çalışmaları düşünürken, balkon. Ve/veya terası olan müşterilerimiz ise bu alanları için dekorasyon düşünüyor. Sizin de bir bahçeniz var ise sizde bahçenizin bir köşesini gölgelik alan yapmayı düşünmelisiniz.

Veranda sistemleri, aslında yapı itibari ile farklı bölgelerde kullanılan. Farklı isimler ile ihtiyaçlara uygun bir şekilde kullanılmaktadır. Veranda uygulamalarını ihtiyacınıza uygun olarak istediğiniz. ölçü ve modelde yapabilmekteyiz. Dilerseniz, taşıyıcı kolonlar ve üst kısınlar için ihtiyaç ve zevkinize göre sarmaşık, bez veya sazlıklarda. Olan kamışlardan tercih edebilirsiniz. Taşıyıcı kolon kaplamaları için de ahşap, metal ve/veya taş tercih edebilirsiniz.